Moje projekty

Na tejto stránke nájdete len časť mojich projektov. Niektoré produkty nie sú zverejnené a niektoré opäť nie sú dokončené. Jednoducho tu nájdete zoznam, ktorý sa snažím postupne aktualizovať.

Postupne sa snažím pridať celé portfólio. Postupne sa na tejto stránke pridajú aj staršie projekty, na ktorých som pracoval.

Moje projekty a práce...

Malá ukážka

Pracoval som na rôznych typoch projektov – od vytvorenia kalendárov, vizitiek, jednoduchých firemných stránok až po komplexné internetové obchody.

Tatravape

Spravujem internetový obchod s vyše 320 produktami, upravujem skladové zásoby, pridávam nové produkty, starám sa o bezproblémový chod celého obchodu. Stránka je prepojená na fakturačný program SuperFaktúra, automaticky posiela zákazníkom SMS správu o stave objednávky a stránka obsahuje aj iné pluginy.

Názov

Tatravape

Dátum

01/2023

Typ projektu

Obchod

Doplňujúce informácie

Jedná sa o môj vlastný projekt, na ktorom aktívne pracujem a podieľam sa na vývoji. Stránka je však v dobrom stave.

Ekoplanéta

Internetový obchod, ktorý som založil v roku 2021. Od začiatku tohto projektu pracujem na ňom iba ja a stránka zmenila dizajn iba raz. Momentálne stránka funguje samostatne, pracujem na nej iba ja sám, pridávam produkty, aktualizujem ju a starám sa o bezproblémový chod.

Počas jedného roka som kompletne zmenil dizajn stránky, pridali sme rôzne doplňujúce funkcie, aby sa zákazník cítil v našom obchode dobre.

Názov

Ekoplanéta

Dátum

03/2022

Typ projektu

Obchod

Doplňujúce informácie

Do obchodu sa prihlásite pomocou účtu Google alebo Facebook, notifikačná SMS o stave objednávke chodí administrátorom a zákazníkom, obchod sme prepojili so službou SuperFaktúra, pridali sme platby PayPal a ApplePay.

Nakoniec som ešte internetový obchod pretavil do mobilnej aplikácie pre OS Android.

Panamapub

Grafický návrh a spustenie webovej stránky pre reštauráciu. Pridal som kompletné menu a intuitívne smerovanie zákazníka na kontrolu menu. Momentálne sa starám o bezproblémový „chod“ stránky a aktualizujem produkty, ak je to potrebné.

Do tohto projektu viem implementovať online objednávanie s možnosťou automatizovaného kontaktu administrátora stránky o stave objednávky.

Názov

Panamapub

Dátum

11/2021

Typ projektu

Web

Doplňujúce informácie

Na tomto projekte aktuálne pracujem a starám sa o danú stránku.

Stránka je prispôsobená pre počítače, mobily a tablety.

Datan

Datan je databáza prepráv pre prepravcov, sklady a pre disponentov. Ak niečo potrebujete rýchlo odoslať alebo máte prepravnú spoločnosť, zaveste Vašu ponuku na náš portál a nájdeme pre Vás voľného prepravcu.

Tento projekt som ukončil len návrhom pre PC a mobilné zariadenia. Na vývoji tejto aplikácie už nepracujem.

Názov

Datan

Dátum

04/2020

Typ projektu

Návrh

Doplňujúce informácie

Jedná sa o komplexný systém, kde sa prepravca a subjekt, ktorý ponúka danú prepravu dohodnú na cene a následne sa tovar presunie ďalej podľa vopred určených podmienok.

Pre tento projekt som pripravil návrh aplikácie spolu s webovým rozhraním.

Linka pre zvieratá v núdzi

Webová stránka pre občianske združenie SOS Linka pre zvieratá v núdzi a pre členov OZ sme taktiež vyrobili aj preukazy. Klasická stránka s možnosťou online nahlásenia prípadu straty zvieraťa.

Jednoduchá webstránka pre správu obsahu, správne nastavenie webstránky a spravovanie webstránky po dobu 3 rokov.

Názov

SOS Linka

Dátum

05/2016

Typ projektu

Web

Doplňujúce informácie

Na tomto projekte už dlhodobo nepracujem, ale patrí medzi moje prvé, preto som sa rozhodol tento projekt zverejniť. 

Sociálne siete, nastavenie mailov a kontakt so zákazníkmi.

Instagram a Facebook

Venujem sa aj vytváraniu grafiky pre sociálne siete, všeobecný marketing – nastavenie reklám v Meta Ads a Google Ads.