Projekty

Na tejto stránke nájdete naše niektoré projekty, väčšinou webové stránky a grafické návrhy, ale venujeme sa taktiež aj grafickým prácam.

Ekoplanéta.sk

Ekoplanéta.sk je internetový obchod založený v roku 2021. Od jeho počiatkov sa staráme o správu, zálohovanie, bezpečnosť a dizajn obchodu.

Počas jedného roka sme kompletne zmenili dizajn stránky, pridali sme rôzne doplňujúce funkcie, aby sa zákazník cítil v našom obchode dobre.

Názov

Ekoplanéta

Dátum

03/2022

Typ projektu

Eshop

Doplňujúce informácie

Do obchodu sa prihlásite pomocou účtu Google alebo Facebook, notifikačná SMS o stave objednávke chodí administrátorom a zákazníkom, obchod sme prepojili so službou SuperFaktúra, pridali sme platby PayPal a ApplePay.

Nakoniec sme ešte internetový obchod pretavili do mobilnej aplikácie pre OS Android.

Panamapub.sk

Grafický návrh a spustenie webovej stránky pre reštauráciu. Pridali sme komplet menu a intuitívne smerovanie zákazníka na kontrolu menu.

Do tohto projektu vieme implementovať online objednávanie s možnosťou automatizovaného kontaktu administrátora stránky o stave objednávky.

Názov

Panamapub

Dátum

11/2021

Typ projektu

Web

Doplňujúce informácie

Na tomto projekte stále pracujeme, zákazníkovi sme vybavili .sk doménu a kvalitný hosting s dobrou bezpečnosťou a zálohovaním.

Stránka je prispôsobená pre počítače, mobily a tablety.

Datan

Datan je databáza prepráv pre prepravcov, sklady a pre disponentov. Ak niečo potrebujete rýchlo odoslať, zaveste Vašu ponuku na náš portál a nájdeme pre Vás voľného prepravcu.

Tento projekt sme ukončili len návrhom pre PC a mobilné zariadenia. Na vývoji tejto aplikácie už nepracujeme.

Názov

Datan

Dátum

04/2020

Typ projektu

Návrh

Doplňujúce informácie

Jedná sa o komplexný systém, kde sa prepravca a subjekt, ktorý ponúka danú prepravu dohodnú na cene a následne sa tovar presunie ďalej podľa vopred určených podmienok.

Pre tento projekt sme pripravili návrh aplikácie spolu s webovým rozhraním.

SOS Linka pre zvieratá v núdzi

Webová stránka pre občianske združenie SOS Linka pre zvieratá v núdzi + pre členov OZ sme vyrobili aj preukazy. Klasická stránka s možnosťou online nahlásenia prípadu straty zvieraťa.

Jednoduchá webstránka pre správu obsahu, správne nastavenie webstránky a spravovanie webstránky po dobu 3 rokov.

Názov

SOS Linka

Dátum

05/2016

Typ projektu

Web

Doplňujúce informácie

Na tomto projekte už dlhodobo nepracujeme, ale patrí medzi naše prvé, preto sme sa rozhodli tento projekt zverejniť aj na tejto stránke.

Naše projekty

A oveľa viac...

Pracovali sme na rôznych typoch projektov – od vytvorenia kalendárov, vizitiek až po internetové obchody.