Portfólio

Moje práce

Na tejto stránke priebežne zverejňujem moje niektoré práce na ktorých som pracoval alebo som bol súčasťou projektu. Stránky a fotografie sem dávam iba so súhlasom majiteľa. Stránky a projekty nemusia korešpondovať s aktuálnym stavom projektu.

Tatravape.sk

Internetový obchod

Internetový obchod s elektronickými cigaretami. Automatický systém vytvárania faktúr a prepojenie online a offline platieb. Obchod obsahuje vyše 700 produktov.

Ekoplaneta.sk

Internetový obchod

Internetový obchod s modernými ekologickými produktmi. Nastavenie platieb, dopravy, vernostného systému, automatické odosielanie SMS správ a o veľa viac.

Vakeup.sk

Klasická webstránka

Webová stránka reprezentujúca lokálnu make-up artistku. Webstránka obsahuje základné informácie, fotogalériu a kontaktný formulár.

Panamapub.sk

Klasická webstránka

Webová stránka vytvorená pre reštauráciu. Na stránke nájdete kompletné menu a fotogalériu. Pripojenie online objednávkového systému zákazník odmietol.

Soslinka.eu

Klasická webstránka

Túto stránku som sem dal z dôvodu, že patrí k mojim prvým projektom. Webová stránka bola vytvorená pre neziskovú organizáciu SOS Linka pre zvieratá v núdzi.

Krematoriumzvieratke.sk

Klasická webstránka

Webová stránka pre lokálnu spoločnosť zaoberajúcu sa kremáciou zvierat. Na stránke aktuálne pracujem.

UNA

Grafický návrh

Tento projekt zverejňujem z dôvodu, že je to môj prvý grafický návrh, ktorý som zhotovil vo svojich štrnástich rokoch. Jednalo sa o grafický návrh pre programátora.

Datan

Grafický návrh

Grafický návrh aplikácie pre prepravnú databázu. V aplikácii si spravujete svoj vozový park, ponúkate alebo hľadáte ponuky rôznych prepravcov a spoločností.

Výber fotografií

Mojich prác